• 0212 909 0 650

0212 909 0 650

müşteri hizmetleri

Ücretsiz sevkiyat

İstanbul içi ücretsizdir.

100% Memnuniyet

Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar

sepetiniz 0.00 TL
 1. İş ayakkabısı ile güvendesiniz.

  Yazan : Site Kontrol | Kategori : İş Ayakkabıları | 20 Şubat 2016, Cumartesi 09:02
  Ayak veya bacakta oluşan yaralanmalar özellikle ağır sanayide sık rastlanılan bir durumdur. Farklı iş alanlarında ayak üzerine ağır cisim düşmesi, sıcak metalin sıçraması sonucu doku kayıplarının oluşması sektörlerde karşılaşılan genel problemlerdendir.  Bu sebeple çok az bütçeyle alınabilecek iş ayakkabısı belki de etkisi ömür boyu sürebilecek sakatlıklardan korunmayı sağlar. Ayakları korumada önemli olan, riske en uygun iş ayakkabısının tercih edilmesidir. Ayakkabıların başlıca özelliği rahatsız edici olmaması ve konforlu bir kullanım imkânı sağlamasıdır. Aynı zamanda ayakkabı tabanı kaymaz özellikte olup iş yapılırken herhangi bir sebeple kayıp düşme riskini en aza indirmektedir. Elektrikse..
  Devamını Oku
 2. İş Ayakkabıları Kullanın

  Yazan : Site Kontrol | Kategori : İş Ayakkabıları | 31 Ocak 2016, Pazar 13:50
  Çalışmak için en iyi sonuçları almak ve fayda sağlamak için kesinlikle çalışılan işin şartlarına uygun davranılmalıdır. Bu sebeple neredeyse her iş için özel kıyafet ve ayakkabı vardır. Bu şekilde çalışılan işin özelliklerine ve şartlarına hem uymuş hem de ona uygun hareket ederek daha verimli çalışma şeklini oluşturmuş olursunuz. Çalışma alanlarında iş ayakkabıları tercih edilmelidir bu gerçekten önemli bir husustur. Çalışırken daha verimli ve aksaksız bir kalite sunmak adına kullanılmasının yanında şartlara uyum sağlaması özelliği sayesinde aslında bir yönden de işçinin yani çalışanın iş güvenliği de ayakkabılar sayesinde bir şekilde az ya da çok g&uu..
  Devamını Oku
 3. İş tişörtü seçimi nasıl olmalı ?

  Yazan : Site Kontrol | Kategori : iş Eldivenleri | 26 Ocak 2016, Salı 09:09
  İş tişörtü özelliklerini görmek için deneyimli personelleri bulunan sitemize bekliyoruz. İş güvenlik malzemeleri işyerindeki personelin karşılaşabileceği kazaları önlemek için sağlanan koşullardan oluşur. İş güvenlik malzemelerinde dayanıklılığı, dış darbelere dayanıklılığı etkenlere bakılmalıdır. İş sağlığı ürünleri kullanarak istenmeyen iş kazalarını engellersiniz iş tişörtleri fiyat değişkenliğini adet, teslimat süresi değerlenmektedir.  En çok incelenen iş güvenliği ve sağlığı ürünleri arasında iş montu, iş tişörtü, iş pantolonu gibi talepler görülmektedir. Satın almadan önce mutlaka detaylı araştırarak bu numaradan bizi arayınız. İş sağlığı korunmadığ..
  Devamını Oku